Zielona Laguna Wzgórze - nowy, zielony fragment Trójmiasta

Obsługa marketingowa inwestycji deweloperskiej po pęknięciu bańki mieszkaniowej to duże wyzwanie. Naszym głównym zadaniem była budowa strony internetowej oraz kampania reklamowa na Facebooku i Instagramie.

Po zwycięskim przetargu firma ISN2 zleciła nam wykonanie kompleksowej strategii i koncepcji marketingowej: od oprawy graficznej, łącznie key visual projektu strony internetowej, po grafiki na reklamy wielkoformatowe dla marki Zielona Laguna Wzgórze.

Podstawą strategii komunikacji był nierozerwalny związek ceny mieszkań z ekologicznymi rozwiązaniami, między innymi oszczędzającymi wodę i prąd. Postawiliśmy na hasło “Mieszkaj EKOnomicznie”, oddające zarówno ekologiczny, jak i ekonomiczny aspekt inwestycji. Tereny zielone otaczające inwestycję stanowią rekompensatę oddalenia od centrum Gdyni, natomiast bliskość obwodnicy Trójmiasta i drogi kaszubskiej (planowany termin otwarcia - III kwartał 2022) pozwalają na szybszy dojazd do strategicznych obszarów Trójmiasta niż z niektórych dzielnic położonych bliżej Gdyni Głównej.

Zielona-laguna-kwadrat

Wykonanie projektu strony internetowej bazowało na prostocie, wysokiej jakości zdjęciach i kolorystyce kojarzącej się z ekologią. Nasz mózg odbiera kolor zielony jako barwę uspokajającą, sprzyjającą rozluźnieniu. Kolor biały to zaś symbol czystości i otwartości. Może pobudzać kreatywność, bo stanowi odzwierciedlenie pustej przestrzeni, którą można wypełnić. Istotną rolę odegrał też projekt graficzny mapy najbliższej okolicy osiedla i jego położenia względem reszty Trójmiasta.

Przeprowadziliśmy kampanię świadomościową na Facebooku i Instagramie, informującą odbiorców o walorach inwestycji. W kolejnym etapie zbieraliśmy leady od potencjalnie zainteresowanych Klientów. Promocję inwestycji rozszerzyliśmy na regionalny serwis informacyjny - na portalu Trojmiasto.pl pojawił się artykuł sponsorowany poświęcony Zielonej Lagunie.

W dobie galopującej inflacji i podwyżek stóp procentowych obsługa marketingowa inwestycji deweloperskiej to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście lubimy wyzwania, a jeszcze bardziej się cieszymy, że to właśnie nam zaufano w tak trudnym czasie :)

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
magdalena.smigiel@yazgot.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,


Turn the phone
Turn the phone