Social Media

Bądź bardziej social

Generuj ruch, rozpowszechniaj treści, angażuj odbiorców i twórz społeczność. Przy użyciu tradycyjnych metod może to chwilę potrwać. A czas jest dziś bardzo cenny. Ale... możesz liczyć na nas i naszą wiedzę na temat mediów społecznościowych! Wspólnie otworzymy te drzwi online, aby pomóc Ci dotrzeć do setek tysięcy potencjalnych klientów. Rok 2018 może się skończyć, ale my możemy podsumować wszystkie dane niezbędne do usprawnienia naszej pracy. Możemy również podać kilka naprawdę niesamowitych faktów! Czy wiedziałeś o tym, że*:
  • ponad połowa światowej populacji korzysta teraz z Internetu?
  • 250 milionów nowych użytkowników pojawiło się w sieci po raz pierwszy? - przeciętny użytkownik spędza teraz około sześciu godzin dziennie, korzystając z Internetu?
  • dwie trzecie mieszkańców świata ma teraz telefon komórkowy?
  • liczba osób korzystających z najlepszych platform społecznościowych w każdym kraju wzrasta o prawie milion nowych użytkowników każdego dnia, co stanowi ponad 11 nowych użytkowników na sekundę?
*Źródło: 2018 Global Digital suite of reports from We Are Social and Hootsuite. Wniosek jest prosty - dla większości z nas technologia cyfrowa stała się istotną częścią codziennego życia. Wiemy to od kilku lat. Ale czy Ty zdawałeś sobie z tego sprawę? Wystarczy spojrzeć na profile mediów społecznościowych naszych klientów. Ufają nam. I oferują swoim klientom unikalne, angażujące treści. Czy to przypadek? Nie sądzimy!

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
yazgot@yazgot.com.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,
+48 609 117 909


Turn the phone
Turn the phone