Enelion

ENELION - polska firma tworząca nowej generacji ładowarki do samochodów elektrycznych oraz oprogramowanie, które pozwalają na ładowanie pojazdów elektrycznych oraz pełną kontrolę nad pozyskaniem, magazynowaniem i dzieleniem się zieloną energią.

Firma powstała w Gdańsku w 2014 roku, w odpowiedzi na globalne trendy zmian i transformację energetyczną.

Rozwiązania ENELION są głównie oferowane na rynkach europejskich, w tym również w Polsce. Jeden z produktów firmy - ENELION Lumina, zdobył szereg prestiżowych nagród, takich jak RED DOT 2023, IF DESIGN AWARD 2022 oraz DOBRY WZÓR 2021.

Od 2021 roku utrzymujemy ścisłą współpracę z ENELION, wspierając ich zespoły marketingowe, projektowe oraz sprzedażowe w zakresie promocji produktów, projektowania oraz budowania świadomości i wiedzy na ich temat.

Loft_Architekci_yazgot_agencja_reklamowa
Loft_Architekci_yazgot_agencja_reklamowa

Produkty technologiczne, takie jak te tworzone przez ENELION, wymagają skrupulatnej pracy z uwzględnieniem norm, międzynarodowych standardów, a także specjalistycznej wiedzy technicznej umożliwiającej ich skuteczną promocję.

Praca z ENELION to nieustanny proces edukacji oraz rozwijania umiejętności przekazywania skomplikowanej wiedzy technicznej w sposób prosty, zrozumiały i przystępny dla odbiorcy.

Do tej pory współtworzyliśmy dla Enelion filmy instruktażowe, ulotki, instrukcje obsługi, oraz content do social mediów. A czeka nas jeszcze więcej. Nasze projekty powstają we współpracy z grafikiem 3d i projektantem - Adrianem Ambroziewiczem.

Nie jest tajemnicą, że rynek samochodów elektrycznych rośnie w zawrotnym tempie, a z nim rośnie również potrzeba efektywnych, innowacyjnych i bezpiecznych systemów ładowania. ENELION, poprzez swoje produkty i usługi, nie tylko zaspokaja te potrzeby, ale również dąży do stworzenia świata, w którym zielona energia jest dostępna i wydajna dla każdego. Trzyletnia współpraca z ENELION to prawdziwa przyjemność, płynąca z możliwości współtworzenia innowacyjnych produktów, które na naszych oczach przyczyniają się do zmiany świata.

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
magdalena.smigiel@yazgot.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,


Turn the phone
Turn the phone