Zmiana Kebap - prawdziwy rzemieślniczy kebap

"Zmiana Kebap" to nowa koncepcja gastronomiczna na mapie Trójmiasta. Ambicją restauracji jest zmiana tego, jak ludzie postrzegają jedno z najbardziej znanych dań typu fast food - kebap.

Zmiana Kebap prezentuje rzemieślnicze podejście do kuchni. Koncentruje się na szacunku do jedzenia i kontrolowaniu jego przygotowania na każdym etapie. Produkty są najwyższej jakości. Wszystko, co możliwe, przyrządzane jest w restauracji, bez użycia półproduktów – tak jak mięso z kurczaka przygotowywane w całości na miejscu. W wysokiej jakości mięso wołowe i baranie lokal zaopatruje znany lubelski dostawca PIRI-PIRI. Warzywa są dowożone codziennie, dzięki czemu zawsze są świeże. W Zmiana Kebap możesz zamówić kultowe frytki belgijskie. Również sosy restauracja przygotowuje według własnych przepisów. Nasz klient pozostawił oryginalną turecką pisownię słowa „kebap”, podkreślając  tym samym własne, innowacyjne podejście.

 
KEBAP CHANGE - black inscriptions, and above them a red-yellow kebab logo

Na początkowym etapie tworzenia wizerunku marki wspólnie z klientem zdecydowaliśmy, że podstawą narracji będzie informowanie klientów o charakterystyce kebapu rzemieślniczego. Zdjęcia i filmy, które robiliśmy w restauracji, przedstawiają te kluczowe cechy.

Jako agencja zostaliśmy również poproszeni o stworzenie strategii komunikacji, identyfikacji wizualnej marki i materiałów promocyjnych. Prowadziliśmy kanały mediów społecznościowych klienta, a także dbaliśmy o wszystkie inne elementy, które składają się na świadomość marki, a w przyszłości być może całej sieci restauracji.

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
magdalena.smigiel@yazgot.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,


Turn the phone
Turn the phone