Neptun

Neptun to jasne piwo warzone przez Browar Amber. Od samego początku jego istnienia jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie profili społecznościowych marki (Instagram i Facebook). Stworzyliśmy też dostosowane treści dla kanałów komunikacji online i offline.
Browar Amber poprosił nas o zaprojektowanie etykiety piwa. Postanowiliśmy podkreślić regionalny charakter browaru, który jest położony nad morzem w północnej Polsce i dystrybuuje głównie w tym obszarze. Żeglarstwo, rybołówstwo i wszelkie działania związane z morzem są bardzo ważne dla przemysłu tego regionu. Szukaliśmy jednej rzeczy lub słowa, które mogłoby to wszystko połączyć. Wybraliśmy rzymskiego boga morza, który już pojawia się w mitologii pomorskiej – Neptuna.
brown Neptun beer bottle with blue and white label, sea in the background
 

Koncentrując się na mitologii, stworzyliśmy przemyślaną i niekończącą się narrację. A to naturalnie ułatwiło nam zaprojektowanie etykiet oraz innych materiałów promocyjnych. Narracja stała się także bardzo przyjemną historią, opowiedzianą poprzez copywriting.

thumbnail pictures of Neptun beer: on the beach, among stones, chained, sea in the background shopping flyer, bottle and label of Neptun beer, in the background the sea   commercial leaflet of Neptun beer, brown bottle against the sea, mythological Neptun on the label and above the logo  

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
magdalena.smigiel@yazgot.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,


Turn the phone
Turn the phone