Donna Marzia - kompleksowa obsługa marki i restauracji

Donna Marzia Cucina Toscana - wspaniała włoska restauracja w samym sercu Sopotu. Przez kilka lat byliśmy odpowiedzialni za kompleksową obsługę marketingową, wykraczającą daleko poza działalność lokalu. W końcu Donna Marzia to nie tylko restauracja, lecz także producent makaronu najwyższej jakości.

Zorganizowaliśmy mnóstwo wydarzeń i zrealizowaliśmy wiele projektów, w tym stronę internetową, logo i menu dla sopockiej restauracji Donna Marzia. Kreacja zawierała kolory, kojarzące się z produktami ekskluzywnymi – złoty i czarny. Z kolei niektóre elementy nawiązywały do barw narodowych i kultury Włoch. Tę koncepcję wykorzystaliśmy również w prasie i reklamie internetowej.

Donna Marzia logo - gold inscriptions and a circle of flowers, and in it a figure on the field wearing a hat

Donna Marzia to nie tylko restauracja, lecz także producent makaronu. Zaprojektowaliśmy opakowania dla dziewięciu rodzajów ręcznie robionego makaronu, wykonanego z Kamut – specjalnego rodzaju mąki. Ich design odzwierciedlał schemat kolorystyczny, który zaproponowaliśmy dla restauracji, strony internetowej i loga. Wysokiej jakości makarony Donna Marzia były dostępne w niektórych krajach Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych.

five packages of pasta (different types) on a white background

Czy jesteś zainteresowany
wyceną?

Znajdź nas:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia 4 – poziom 0/1/3
80-309 Gdańsk

Kontakt email:
magdalena.smigiel@yazgot.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 601 641 665,


Turn the phone
Turn the phone