Zmiana Kebap - kebap rzemieślniczy

Zmiana to klient z branży gastronomicznej, który ma zupełnie inne podejście do popularnego dania, jakim jest kebap. Podejście rzemieślnicze.

Jako agencja zostaliśmy poproszeni o stworzenie identyfikacji wizualnej, strategii, tone of voice oraz prowadzenie kanałów social media wraz z tworzeniem contentu na te kanały.

 
KEBAP ZMIANA

Zmiana Kebap symbolizuje pewną zmianę w podejściu do kebapa. To podejście rzemieślnicze, które skupia się na rzetelnym stosunku do przygotowywania dania na każdym etapie. Produkty są wysokiej jakości, nie korzysta się z półproduktów i wszystko to, co można przygotować w restauracji, jest przyrządzane przez pracowników na miejscu w lokalu. Kebap nie musi być daniem przygotowywanym i spożywanym w pośpiechu.

Dlatego zdecydowaliśmy, że podstawą komunikacji o marce będzie informowanie o wyróżnikach kebapa rzemieślniczego. Te istotne cechy są dodatkowo podkreślane zdjęciami, które na bieżąco wykonujemy w lokalu. Zdjęcia wysokiej jakości w połączeniu z rzetelną informacją o czymś zupełnie nowym to klucz w komunikowaniu Klienta, który wchodzi na dany rynek.

Are you interested
in a quote?

Find us:
Al. Grunwaldzka 472 B Olivia Four – level 0/1/3
80-309 Gdańsk

Contact us:
yazgot@yazgot.com.pl

or Call us:
+48 601 641 665,
+48 609 117 909


Turn the phone
Turn the phone